Duyurularımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?Anket
Sitemizden memnun musunuz?
  Hayır
  Evet
  Kararsızım

  
  • aypa2

    aypa2

  • deneme 2

    deneme 2

VİZYONUMUZ

AYPA, TSE standartlarına uygun kalite belgeli bir firma olup, yurt içi ve yurt dışı ihracatlarıyla birlikte; üretim kalitesini artırmış ve müşteri beklentilerini karşılamıştır. Ayrıca ISO 9001:2000 belgelerini alarak, kalitesini de tescillemiştir. Kaliteyi, zamanında teslimatı, iş takibini hedef belirleyerek, çıtamızı her geçen gün biraz daha arttırarak bugünlere ulaşmaktan dolayı mutluyuz.


 

MİSYONUMUZ

Mekanik tesisat her türlü inşaat sektörünün önem arzeden imalat kısımlarındandır.
İmalatın her aşaması, uygulamaların bitiş noktasına kadar takip istemektedir...
Yapılan imalat ve takip sonrasında ise; estetik açıdan göze hitap etmesinin önemli olduğu kadar, sistemin randumalı bir şekilde çalışması ise; tamamen profesyonelliğe dayalı bir uzmanlık gerektirir.
Tecrübeli kadromuz ile alanımızdaki başarılı işlere imza atmanın bugün onur ve gururunu yaşamaktayız.


AMACIMIZ

Yaptığımız ve yapacağımız tüm işlerimizi; kalite standartlarında, estetik ölçülere dayalı, konforu içinde barındırarak, güvenilir bir şekilde zamanında teslim etme prensibiyle yolumuza devam etmektir...
Çevreye karşı duyarlılık hedefimizden ödün vermeden, gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünyayı miras bırakmak, herkes gibi AYPA TESİSAT olarak bizimde hedeflerimizden biridir.
Çevre temizliğinin önemli olduğu kadar insan sağlığı üzerindeki etkili olabilecek her türlü zararı en aza indirgeyebilmek için uygun teknolojileri kullanmaya çalışıyoruz.


Bugün:13 

Tekil:14409 

Aylık:265  

Toplam Ziyaret:65100